آیا شما حاضرید برای تجاری کردن ایده هاتون از مشاور تجاری سازی کمک بگیری؟!

+1 امتیاز
41 بازدید
با سلام.من درحال حاضر دانشجوی ترم 3 فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم و با توجه به علاقه و پژوهش های گذشته خودم قصد دارم تا بعنوان "مشاور تجاری سازی ایده ها و اختراعات" برای خودم یک شغل ایجاد کنم.بنظر شما آیا دانشجویان و مخترعان کشور آیا حاضر هستند برای تجاری سازی ایده هاشون از راهنمایی های یک کارشناس تجاری کمک بگیرند و بابت این راهنمایی پول بپردازند؟اصلا شما تابحال از یک مشاور کمک گرفتید و از این مشاوره راضی هستید؟

بنظر شما میتونم مشاوره تجاری سازی رو بعنوان یک شغل برای خودم درنظر بگیرم؟

بنظر شما آیا افرادی که با سرمایه های کم مثلا 30-40 ملیون تومن قصد دارند یه کاسبی راه بیاندازند چطور،آیا اینها حاضرند از یک مشاور بازرگانی کمک بگیند؟

با تشکر
پرسیده شده آذر ۲۰ , ۱۳۹۴ در عمومی توسط rezzaei

1 پاسخ

+1 امتیاز
100٪ کسانی که میخواهند هزینه های بیش از 50 میلیون سرمایه گذاری کنند این کار رو میکنند ولی چون بعضی از دوستان این تجربه رو داشتن و بازخورد منفی داشته چون اون فرد ایرانی بود و ایده رو دزدیده و... ولی چندتا از دوستان دیگرم با چند مشاور تجاری که هندی بود (کلاینت هاش شرکت های گنده اروپایی بود و هزینه بالایی داشت)صحبت کردن و هزینه ایی را پرداخت کردند و راضی هستند ولی موضوع اعتماد هم هست که کامل ایده ات رو بهش بگی و اون راهنماییت کند.

ولی بستگی به جامع و کسانی که قبلا توی این کار بودن هم از نظر من دارد ولی من توصیه میکنم با چند نفر که سابقه ایی در این زمینه دارند بپرسید خیلی بهتر است.
پاسخ داده شده آذر ۲۴ , ۱۳۹۴ توسط Dante

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ
+5 امتیاز
1 پاسخ
201 بازدید پرسیده شده فروردین ۳۰ , ۱۳۹۳ در عمومی توسط تکتم
+2 امتیاز
3 پاسخ
22 بازدید پرسیده شده آبان ۱۶ , ۱۳۹۲ در عمومی توسط نیلوفر