فرق آیلتس با تافل

+16 امتیاز
202 بازدید
با سلام دوستان...می خواستم بدونم فرق آیلتس با تافل چیست؟؟؟؟؟ و آیا مدرکهای معتبر دیگری هم مثل این دو هست؟؟؟؟
پرسیده شده اردیبهشت ۱۷ , ۱۳۹۲ در زبان انگلیسی توسط Elyas The Great
ویرایش شده خرداد ۷ , ۱۳۹۲ توسط admin

2 پاسخ

+6 امتیاز

 

تافل آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای‌تی‌اس(ETS) در سه نوع کاغذی، کامپیوتری و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از شش هزار موسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. مدرک تافل 2 سال اعتبار دارد.
 
 
آیلس در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابلتافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس باحداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.اکثر دانشگاهها کارنامه IELTS را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند.
 
موفق باشید
www.nanakar.com
پاسخ داده شده اردیبهشت ۱۷ , ۱۳۹۲ توسط mjnanakar
ممنون خیلی واضح بود..ممنون می شم اطلاعات بیشتری در اختیارم قرار دهید.
+3 امتیاز
ایلتش زبان بریتانیایی هست ولی تافل آمریکایی واسه ما که از طریق مدرسه زبان و یاد گرفتیم تافل را حت تره......آیلتس و بیشتر کسایی میگیرند که میخوان برن تو خارج ادامه تحصیل بدن و از این حرفا.........بله مدرک هایی مثل جونیور و سینیور کانون هم هستند ولی به پای این دوتا نمیرسند
پاسخ داده شده مرداد ۱۳ , ۱۳۹۲ توسط story_book2

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ
48 بازدید پرسیده شده اسفند ۲۹ , ۱۳۹۳ در زبان انگلیسی توسط reza72
+3 امتیاز
1 پاسخ
+2 امتیاز
1 پاسخ
+1 امتیاز
1 پاسخ
877 بازدید پرسیده شده شهریور ۲۳ , ۱۳۹۲ در زبان انگلیسی توسط rahele3