چگونگی استفاده از کاندوم تاخیری

+9 امتیاز
39,659 بازدید
سلام.همسر من دچار انزال زودرس هست و برای رفع این مشکل از کاندوم تاخیری استفاده می کنیم و تا حالا چند مارک مختلف رو امتحان کردیم اما متاسفانه بی حسی شدیدی که بعد از چند دقیقه در آلت همسرم بوجود میاد مانع از لذت بردن ایشون از نزدیکی میشود .یعنی در واقع هیچ حسی در رابطه ندارد و همش فکر میکنیم شاید ما طریقه صحیح استفاده از کاندوم تاخیری رو بلد نیستیم.البته ژل تاخیری رو هم امتحان کردیم و باز هم نتیجه نگرفتیم.ممنون میشم اگر اطلاعات علمی دارید و یا تجربه موفقی در این زمینه راهنمایی بفرمایید.
پرسیده شده مهر ۷ , ۱۳۹۲ در مشاوره زناشویی توسط azad
نمایش از نو شهریور ۴ , ۱۳۹۳ توسط admin

4 پاسخ

0 امتیاز

کاندومها شکلها و طرحهای مختلفی دارند و تنوع زیادی نیز دارند. کاندومهای تاخیری نیز در مدلهای مختلف به بازار عرضه شده اند. اساس کارکرد کاندومهای تاخیری بی حس شدن آلت می باشد که ناشی از مواد بی حس کننده از جمله لیدوکایین می باشد. بدین معنی که بعد از استفاده از کاندوم برای مدت زمانی حدود 3 تا 5 دقیقه سر الت و ناحیه حشفه بی حس شده و فرد تحریک کمتری را احساس می کند. به تدریج در حین عمل جنسی هنگامی که اثر بی حسی موضعی ایجاد شده کم می شود فرد تحریکات را بهتر و بیشتر حس کرده و در نهایت به دنبال از بین رفتن بی حسی، تحریک را کامل حس کرده و به انزال می رسد.

لیدوکایین موجود در کاندوم تاثیری بر نعوظ ندارد. یعنی باعث کاهش نعوظ نمی شود. مکانیسم نعوظ یک مکانیسم وابسته به تحریک جنسی می باشد. زمانی که فرد تحریک جنسی می شود پیامهای تحریک در مغز باعث ترشح و ارسال موادی میشود که عروق آوران را در آلت تناسلی باز و عروق وابران را تنگ می کنند و این باعث می شود تا خون بیشتری به داخل الت تناسلی بیاید و خون کمتری خارج شود. این برهم خوردن تعادل در ورود و خروج خون باعث می شود تا سینوسهای غاری شکل پر از خون شوند و طول انها افزایش یابد. این تغییر اندازه در سینوسهای غاری باعث نعوظ می شود. در واقع مثل بادکنکی که پر از هوا شود این سینوسها پر از خون شده و بزرگ می شوند و نعوظ بدین شکل بوقوع می پیوندد.

پاسخ داده شده مهر ۸ , ۱۳۹۲ توسط modara
ممنون از جوابتون.ولی من از اینترنت مقالاتی گرفتم و مطالعه کردم که تقریبا همین ها رو گفته .در این جا من میخواستم اگر کسی نظر شخصی و یا تجربه ای در این مورد داشته در اختیار من بذاره.
با سلام. من میتونم تا حودی به شما کمک کنم چون یکی ازاقوام نزدیک ما دچار چنین عارضه ای شده بود پیش مادر بزرگم امد واو هم چنین سفارش کرد که در حدود 20تا بادام را خوب کوفته وارد کند در عطاری ها قرصی است به نام قرص کمر که او هم کوفته واردشده همراه با یک دوای عطاری دیگری است که در شهر ما به دوای زایمان معروف است را گرفته وهرسه را مخلوط کرده و روی اجاق کمی ان را بو میدهید بعداز بو خوردن روغن حیوانی به ان اضافه کرده یک معجون درست میشود وقتی تا دو روز از ان را همسرتان بخورد دیگه موقع نزدیکی زود ارضا نمیشه  بلکه شاید تا نیم ساعت هم طول میکشد بعد انزال صورت میگیری
0 امتیاز

پزشکان استفاده از اسپری تاخیری رو نیز پیشنهاد میکنن

اما اینطور نیست که همیشه از این ابزار های کمکی استفاده بشه. اینها صرفا برای این ساخته شدن که به کمک کنند تا مشکل زود انزالی برطرف بشه. نباید شخص وابسته به این موارد بشه و باید سعی کنه از این امکانات استفاده صحیح کنه.

باید یاد بگیرید با استفاده از این ابزرا ها ، تمرکز و تعادل رو در دستگاه تناسلی ، حسی و عصب های مغز برقرار کنید و بعد از آن ، هر دفعه از میزان استفاده آن ها کم کنید تا اینکه دیگر استفاده نکنید

سعی کنید از این ها (کاندوم تاخیری ، ژل تاخیری ، قرص و اسپری تاخیری) تنها به عنوان یک مکمل در زمان بسیار کوتاه استفاده کنید.

این ابزار ها در استفاده های بلند مدت ، به طور کامل سلول ها و تارهای عصبی که باعث درک لذت هستند رو از بین میبره!

پاسخ داده شده مهر ۸ , ۱۳۹۲ توسط admin
0 امتیاز
شوهر شما احتمالا از ناحیه کمرمشکل دارند به نظرم به پزشک مراجعه کنند تا دارو برایشان تجویز شود
پاسخ داده شده مرداد ۳۱ , ۱۳۹۳ توسط hamidi
0 امتیاز
سلام- الزاماً حتماً نیازی به استفاده از این قبیل کاندوم ها یا کاندوم های معمولی را ندارید بلکه میتونید با رابطه ی بدون کاندوم از مقاربت خود لذت بیشتری ببرید- کاندوم های بی حس کننده یا ژل ها و داروهای مشابه فقط واکنش شیمیایی درون فرد ایجاد میکنه و استفاده ی زیاد از این داروها در دراز مدت سردی و بی لذتی را به دنبال داره- بهترین حالت ممکن اینه که شما رابطه ی خودتون رابدون کاندوم انجام بدید - امیدوارم همیشه درکنارهم شاد و راضی باشید
پاسخ داده شده بهمن ۱۷ , ۱۳۹۴ توسط یاسین

سوالات مشابه

+5 امتیاز
0 پاسخ
493 بازدید پرسیده شده فروردین ۲۶ , ۱۳۹۳ در دارو ها توسط Reza
+17 امتیاز
2 پاسخ
999 بازدید پرسیده شده مرداد ۱۱ , ۱۳۹۲ در زناشویی توسط مهری
+6 امتیاز
7 پاسخ
745 بازدید پرسیده شده شهریور ۲ , ۱۳۹۲ در پزشکی توسط farzane
+6 امتیاز
1 پاسخ
330 بازدید پرسیده شده شهریور ۱ , ۱۳۹۲ در مشاوره توسط ehsan1370
+6 امتیاز
4 پاسخ