چرا پسرها فقط دنبال روابط جنسی هستند؟

+31 امتیاز
863 بازدید

چرا پسرها فقط دنبال روابط جنسی هستند؟

پرسیده شده فروردین ۲۲ , ۱۳۹۲ در زناشویی توسط helen
دوباره دسته بندی کردن تیر ۵ , ۱۳۹۲ توسط admin

11 پاسخ

+13 امتیاز
بهترین پاسخ
با سلام

سعی میکنم کامل ترین پاسخ رو بدم خدمتتون.وقتی با دخترا صحبت میکنیم اکثرشون حرفشون اینه که 90 درصد مردان دنبال رابطه جنسی هستند.خب این حرف مشخص میکنه که اونها اطلاعات اصولی از نظام آفرینش مردان و فعل و انفعالات هورمونی اونها ندارند.این که اونها از سن بلوغ  به دنبال سک*س هستند یه موضوع طبیعیه و اونها اینگونه آفریده شدند.مثل این که زنان دوست دارند خودنمایی کنند و مورد توجه قرار بگیرند.چرا که جنس زن اینگونه آفریده شده.

تحقیقی روی 100 دخترو پسر بین 15 تا 25 انجام شده که نتایجش میتونه پاسخ شمارو بده.

معمولا پسرها تواین بازه سنی هر ده دقیقه یک بار به سک*س فکر می کنند.این در حالیه که هردختر تو این سنین هر دوروز یک بار به این موضوع فکر میکنه.یعنی یه پسر تو این مدت 525600 مرتبه به سک*س فکر میکنه.مدت زمان این تفکرات تو هرمرتبه رو فقط 10 ثانیه در نظر می گیریم.پس یه پسر معادل 1460 ساعت توی این بازه سنی به طور متوسط به سک*س فکر می کنه.یعنی 292 برابر یه دختر.که این موضوع هم غیر ارادیه و اقتضای ساختارشونه.

حالا خودتون قضاوت کنید.پس بهمین دلیله که پسرا برای ازدواج موضوع جنسیرو هم در نظر میگیرن،یا به این دلیله که کوچکترین برهنگی دختران میتونه به واسطه بمب تحریک(!)براشون عمل کنه.ممکنه یه دختر فرض کنه لباسش یا حجابش تحریک کننده نیست ولی آیا اینو در نظر میگیره که دید یک پسر 292 برابر اون سک*سی تره؟

آمارهایی که گفته شد میانگینه و اگر کسی  با اونها مطابقت نمیکرد دلیل بر مشکل جسمانیش نیست.پس اینو در نظر بگیرید اگر مردی در یک رابطه واقعا به فکر سک*س نباشه انسان فوق العاده قدرتمندیه چرا که مقاوت در برابر این ویژگی واقعا طاقت فرساست.

پسران این ویژگی رو درون خودشون دارن،قبول داریم که باید خودشون رو تا حدی کنترل کنند و این وظیفه به گردنشون هست،ولی آیا دختران ما هم به ایم موارد توجه می کنند؟فقط دم از هوسباز بودن پسران میزنند بدون اینکه به رفتارهای خودشون توجه داشته باشن.البته جمع نمی بندم چون توی هر دسته ای همه جور فردی وجود داره ولی چیزی که واضحه اتفاقاتیه که در سطح شهر داره میفته!

موفق باشید
پاسخ داده شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط jared
انتخاب شده مرداد ۱۶ , ۱۳۹۲ توسط aghoosh
+7 امتیاز

از نظر علمی ، ثابت شده 90% خانم ها دارای شهوت جنسی هستند و 10% آقایان دارای این غریزه اند.

اکثر خانم ها به دلیل وجود شرم و حیا و غرور طبیعی مانع از پیشنهاد چنین درخواستی از جنس مخالف هستند. در نتیجه آقایان استقبال بهتری از این موضوع می کنند.

در نتیجه آقایان این نیاز را بروز می دهند و شما فکر میکنید که فقط پسر ها دنبال این قضییه اند و این صحیح نیست.

پاسخ داده شده فروردین ۲۲ , ۱۳۹۲ توسط amane
کاری به کلیت پاسختون ندارم ولی این که گفتین 10 درصد آقایان و 90 درصد خانم ها دارای شهوت جنسیه کاملا بی مبنا و اشتباهه.همه ی انسان دارای غریزه و شهوت جنسی هستند.
اصلا هیچ جایی گفته نشده 10 درصد...اشتباه میکنید دوست عزیز شهوت در تمام انسان ها وجود دارد چون خانم ها نفس محکم تری دارند شهوتشون هدف داره و هر موقعی بروزش نمیدن
+5 امتیاز
بله کی گفته دختر های این چنین نیستند؟

دختر ها هم این چنین اند ولی همانطور که دوست گلم گفت به دلیل شرم و حیا اینگونه نمیتونن ابراز کنن و چون چنین اعمالی از طرف جنس زن یه جورایی قباحت و . داره واسه همین زیاد حرف هاش پخش نشده!
پاسخ داده شده فروردین ۲۲ , ۱۳۹۲ توسط modara
+8 امتیاز

سلام خانم ها بيش از آقايان دنبال روابط جنسي اند منتهي به دليل شرمشان پنهان مي كنند.اگه تو خلوت خانها باشي ميبيني چه خبره!!!!!

پاسخ داده شده فروردین ۲۷ , ۱۳۹۲ توسط mohammad1
+4 امتیاز
این سوال صحیح نیست و هردو به اندازه هم دنبال این غریزه هستند اما بخاطر شرایط خانمها در جامعه و محدودیت هایی که دارند نمیتوانند پیشنهاد دهند. بعضا به شخصه دیدم که خانمها تشنه تر و شدیدتر به موضوع جنسی گرایش دارند و فکر میکنند.
پاسخ داده شده اردیبهشت ۲۳ , ۱۳۹۲ توسط abcomp
+2 امتیاز
دلایل مختلفی داره که باید حوصل داشت و نوشت
پاسخ داده شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط حمیرا
ویرایش شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط حمیرا
+6 امتیاز
دوست گرامي به نظر من مهم ترين دليل اينكه نياز به اين رابطه در مردان بيشتر از زنان نمود پيدا كرده اين هست كه جنس مونث در اينگونه رابطه ها ابتدا به محبت و اعتماد به طرف مقابل نياز دارد و سپس عمل جنسي .. اما براي جنس مذكر يك  رابطه ي جنسي جدا از رابطه ي احساسي هست .. ساده تر بگم .. مردا براي رابطه ي جنسي كم پيش مياد كه طرفشون رو انتخاب كننيد و بهتر ميدونند كه خود ماهيت عمل س*كس رو انجام بن تا اينكه ببينن با كي دارن رابطه برقرار مي كنن ! اما زنا دوست دارن با كسي رابطه داشته باشن كه دوستشون داشته باشه و ...
پاسخ داده شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط Mehdi Pasokhgoo
+3 امتیاز
دوستان

شما سوال رو اینجوری خوندین . چرا , پسرها فقط , دنبال روابط جنسی هستند ؟

در حالی که ایشون پرسیدن : چرا پسرها , فقط دنبال روابط جنسی هستند ؟

دوست عزیز من هم پسر هستم و جدای از تمام زوایای دید به این قضیه که دین ما چیه و شرف و انسانیت یعنی چی , باید بگم که وقتی با یه خانوم دوست میشم به این که طرف چه جوری رفتار میکنه خیلی دقت میکنم .

میشه گفت نود درصد رفتار من با خانوم و یا برخورد من با ایشون رو خودشونن که شکل میدن .

برای مثال وقتی شما با یه پسری رابطه دارین و ازتون درخواست رابطه جنسی میکنه دو حالت بیشتر میست .

یا اینکه شما جوری رفتار کردین که ایشون بد برداشت کردن و فکر می کنن شما دارین به صورت غیر مستقیم ازش درخواست میکنین ؟

یا اینکه این آقا پسر کلا طرز فکرش خرابه و از همون اول شما رو برای .......... می خواد .

مطمئن باشین کسی که هدفش از رابطه دوستی صرفا دوستی و یا در آینده زندگی مشترک باشه هرگز از شما همچین درخواستی رو نمی کنه .

موفق باشین .
پاسخ داده شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط Aram0630
+1 امتیاز
من چون پسر نیستم نمی‌تونم در این مورد پاسخ بدم ....ولی شاید به خاطر فسادی که در جامعه پیش اومده پسرا فقط دنبال این گونه روابط هستند ....البته بعضی از دخترا هم بی تقصیر نیستند.
پاسخ داده شده مرداد ۱۱ , ۱۳۹۲ توسط jasmine
+1 امتیاز
چون خيلا دنبال هوس خودشونن ولي ادماي هست كه اينقدر قلشون سنگ نباشه
پاسخ داده شده مرداد ۱۱ , ۱۳۹۲ توسط yas001188

سوالات مشابه

+7 امتیاز
2 پاسخ
110 بازدید پرسیده شده اردیبهشت ۳ , ۱۳۹۳ در اجتماعی توسط Different_boy
+3 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید پرسیده شده آبان ۱۱ , ۱۳۹۲ در عمومی توسط kiarash
+5 امتیاز
2 پاسخ
161 بازدید پرسیده شده تیر ۱۶ , ۱۳۹۳ در زناشویی توسط black roz
+1 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید پرسیده شده آبان ۴ , ۱۳۹۲ در زناشویی توسط kiarash