بهترین آنتی ویروس برای اندروید

+27 امتیاز
422 بازدید
سلام

بهترین آنتی ویروس واسه گوشی های اندروید چیه؟
پرسیده شده تیر ۳۱ , ۱۳۹۲ در آندروید توسط hamed-bahal
نمایش از نو شهریور ۱۱ , ۱۳۹۲ توسط lovlygirl
آنتی ویروسهای قابل استفاده و تهیه در ایران برای اندروید :

ترند میکرو - بیت دفندر - وب روت - سایمنتک - کسپرسکی - آویرا - نود32 - بولگارد

2 پاسخ

+3 امتیاز
بهترین پاسخ
Avast

این آنتی ویروس که در زمره ضد ویروس های رایگان قرار دارد نه تنها یک ضد ویروس است بلکه از یک محدوده عظیم از ابزارهای امنیتی نیز برخوردار است که از جمله میتونم به privacy manger یک مدیر برنامه و یک محافظ وب که کار بررسی آدرس های اینترنتی را بر عهده دارد اشاره کنم.این آنتی ویروس همچنین شامل یک USSD blocker است که هر نوع دستور USSD خطر ناک مانند آنهایی که در گوشی های آندروید سامسونگ کشف شد متوقف میکند.برای دستگاه های Rooted شده همچنین به عنوان یک دیوار آتش نیز عمل میکند.

AVG

این آنتی ویروس یکی از آنتی ویروس های با سابقه در دنیای ویندوز به شمار میرود.در دنیای سیستم عامل آندوروید این آنتی ویروس تحت یک نسخه رایگان ویک نسخه حرفه ای منوط به خرید وجود دارد.این آنتی ویروس راه طولانی را بعد از رونمایی در سال ۲۰۱۲ پیموده است.

Bitdefender

بیت دفندر از یک مجموعه عظیم از برنامه های آندروید شامل Mobile Security & Antivirus برخوردار است.استفاده از این برنامه رایگان است اما باید به این نکته دقت داشته باشید زمانی که برای اولین بار برنامه را اجرا میکنید از شما درخواست لاگین میکند .که این امر فقط توسط یک اکنت Bitdefender یا یک اکنت Gmail میسر خواهد بود.بعد از این شما با انجام یک اسکن کامل رو به رو خواهید شد .

Dr.Web

این آنتی ویروس جز آندسته از نرم افزارهای رایگانی است که بر خلاف آنتی ویروس های AVG و Avast هیچ عملیات امنیت اضافه ای انجام نمیدهد. Lkarus اگر به یاد داشته باشید در مطالب قبلی سایت که برترین آنتی ویروس ها را معرفی کردیم خبری از این آنتی ویروس جدید نبود.این آنتی ویروس توسط یک شرکت اتریشی ساخته شده است.این آنتی ویروس در تست های سایت av-test.org رتبه چهارم را از آن خود کرده است

Kaspersky Kaspersky Mobile Security Lite

یک نسخه رایگان است که نسبت به نسخه کامل آن تفاوت های بسیاری دارد. در ورژن کامل این آنتی ویروس قابلیت های بسیاری از جمله سیستم ضدسرقت ، فیلترگذاری پیغام های صوتی و متنی به اضافه ویژگی های مخفی کاری ازجمله مخفی کردن مخاطبان گوشی و محدودیت سازی در مورد استفاده کاربران دیگر از گوشی شما را دارد.نسخه Lite این آنتی ویروس محدودیت های زیادی دارد و فقط میتوان آنرا به عنوان یک نسخه دمو نسبت به ورژن کامل در نظر گرفت.طبق تست های سایت av-test.org این آنتی ویروس رتبه چهارم را از آن خود کرده است.

NQ Mobile

این برنامه از آن دسته از آنتی ویروس های رایگان است از ویژگی های این نسخه میتوان به سیستم ضدسرقت و همچنین دارای قابلیت محافظت ضد استراق سمع که میتونه شما را در مقابل ورود نرم افزار های مخرب هشیار کند میباشد.
پاسخ داده شده مرداد ۲ , ۱۳۹۲ توسط mrezaghiasi
انتخاب شده مرداد ۱۰ , ۱۳۹۲ توسط mrezaghiasi
من به شخصه کاسپراسکای رو می پسندم
کاسپر سرعتو میاره پایین
+1 امتیاز
آواست
پاسخ داده شده مرداد ۱۰ , ۱۳۹۲ توسط sina

سوالات مشابه

+5 امتیاز
2 پاسخ
35 بازدید پرسیده شده شهریور ۱۹ , ۱۳۹۳ در آندروید توسط محمدبش
+22 امتیاز
12 پاسخ
559 بازدید پرسیده شده خرداد ۱۲ , ۱۳۹۲ در نرم افزار توسط بی نام
+14 امتیاز
5 پاسخ
70 بازدید پرسیده شده مرداد ۱۴ , ۱۳۹۲ در آندروید توسط amir o_O
+32 امتیاز
4 پاسخ
110 بازدید پرسیده شده تیر ۲۸ , ۱۳۹۲ در نرم افزار توسط بی نام